Zmiana wytycznych dotyczących ewaluacji procesu kształcenia

Uniwersytecka Rada ds. Kształcenia podjęła 30 kwietnia 2021 r. uchwałę w sprawie zmiany uchwały nr 26 Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie wytycznych dotyczących trybu i standardów dokonywanej przez studentów i doktorantów ewaluacji procesu kształcenia na Uniwersytecie Warszawskim. Uchwała stanowi doprecyzowanie kwestii dostępu do wyników ankiet oceny zajęć dydaktycznych oraz możliwości ich upublicznienia, a także zawiera poprawione ogólnouniwersyteckie kwestionariusze ankiety oceny zajęć dydaktycznych oraz ankiety oceny zajęć z wychowania fizycznego. Nowe kwestionariusze ankiet oceny zajęć mają zastosowanie do badań ankietowych uruchamianych po dniu 30 kwietnia 2021 r.