Wytyczne dotyczące zasad odbywania praktyk zawodowych

Kategoria: rady dydaktyczne, wytyczne

Uniwersytecka Rada ds. Kształcenia w dniu 10 lipca 2020 r. podjęła uchwałę w sprawie wytycznych dotyczących zasad odbywania i zaliczania praktyk zawodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianą uchwałą URK.

Zgodnie z wytycznymi do 10 grudnia br. rady dydaktyczne podejmą uchwały w sprawie zasad monitorowania jakości praktyk zawodowych na danym kierunku studiów.

Jednocześnie wytyczne sformułowane przez URK w zakresie projektowania praktyk zawodowych uwzględnia się w pracach nad:

1. Programami nowych kierunków studiów;
  2. Zmianami w programach studiów.

Jeśli realizacja wytycznych URK skutkuje koniecznością dokonania zmian w programie studiów, rada dydaktyczna podejmuje uchwałę w sprawie propozycji zmian w programie studiów do dnia 31 grudnia 2021 r.