Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Wytyczne dotyczące szczegółowych kryteriów zmiany formy odbywania studiów

Kategoria: rady dydaktyczne, wytyczne

Uniwersytecka Rada ds. Kształcenia w dniu 9 kwietnia 2020 r. podjęła uchwałę w sprawie wytycznych dotyczących szczegółowych kryteriów zmiany formy odbywania studiów przez studenta Uniwersytetu Warszawskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianą uchwałą URK.

Zgodnie z wytycznymi do 31 maja br. rady dydaktyczne podejmą uchwały w sprawie szczegółowych kryteriów zmiany formy odbywania studiów przez studenta na danym kierunku studiów.

Od 1 października 2020 r. kierownicy jednostek dydaktycznych na podstawie wspomnianych uchwał podjętych przez rady dydaktyczne oraz § 15 Regulaminu Studiów na Uniwersytecie Warszawskim na wniosek studenta będą mogli zmienić formę odbywania przez niego studiów (przez przeniesienie ze studiów stacjonarnych na studia niestacjonarne lub ze studiów niestacjonarnych na studia stacjonarne – w ramach danego kierunku studiów).